100 lat Niepodległej Polski! – uroczysty apel

W dniu 9 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości.Uroczystości rozpoczęły się od wprowadzenia do sali gimnastycznej trzydziestometrowej flagi Polski. Następnie społeczność Samochodówki, równo o 11.11, odśpiewała hymn państwowy – włączając się do ogólnopolskiego bicia „Rekordu dla Niepodległej”.

W dalszej części przypomniano wydarzenia historyczne sprzed stu lat i trudną drogę Polski do odzyskania niepodległości.

Młodzież, nauczyciele i pracownicy szkoły wysłuchali także wzruszającego koncertu pieśni patriotycznych w wykonaniu szkolnej orkiestry

W dniu 9 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Uroczystości rozpoczęły się od wprowadzenia do sali gimnastycznej trzydziestometrowej flagi Polski. Następnie społeczność Samochodówki, równo o 11.11, odśpiewała hymn państwowy – włączając się do ogólnopolskiego bicia „Rekordu dla Niepodległej”.

W dalszej części przypomniano wydarzenia historyczne sprzed stu lat i trudną drogę Polski do odzyskania niepodległości.

Młodzież, nauczyciele i pracownicy szkoły wysłuchali także wzruszającego koncertu pieśni patriotycznych w wykonaniu szkolnej orkiestry.