Jestem szefową
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Uczennica Liceum Profilowanego w Zespole Szkół Samochodowych, Aneta Czajkowska, zdobyła II nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie dla Przyszłych Polskich Liderek "Jestem szefową". Konkurs pod patronatem Ministerstwa Edukacji zorganizowało Biuro Pełnomocnika Rządu do spraw Równego Traktowania.

Główny cel konkursu to wyrównywanie szans kobiet i mężczyzn w dostępie do funkcji przywódczych poprzez promowanie pozytywnego wizerunku kobiet - liderek wśród uczennic szkół ponadgimnazjalnych.

Zadaniem uczestniczek konkursu było przygotowanie pracy na temat "Jestem szefową" - uczestniczki miały wcielić się w rolę szefowej na dowolnym obszarze życia społeczno-politycznego lub gospodarczego, opisać, co chcą zmienić, na jakie bariery napotykają, jak widzą siebie - kobietę w roli szefowej. Na konkurs napłynęło blisko 200 prac z całej Polski. 

Praca Anety Czajkowskiej uczennicy klasy 2LpA pt. "Jestem kustoszem" zajęła drugie miejsce.

Przeczytaj całą nagrodzoną pracę >>

Opiekunem uczennicy była pani Jadwiga Waleczko,  nauczyciel podstaw przedsiębiorczości.
Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.