Wycieczka do Muzeum Techniki Rolniczej
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

4 października 2019 roku uczniowie klasy 2 TSB wraz z opiekunami panem Mirosławem Matuszewskim i panią Agnieszką Kuchtą odwiedzili Muzeum Techniki Rolniczej i Gospodarstwa Wiejskiego w Redczu Krukowym niedaleko Brześcia Kujawskiego. To unikatowe w naszym regionie muzeum przybliżyło historię naszej Małej Ojczyzny.

Uczniowie mogli zobaczyć zabytkowe ciągniki, maszyny i urządzenia rolnicze, stare, legendarne samochody i motocykle, pojazdy konne, pamiątki z zakładów rzemieślniczych, aptek, urzędów, a także artykuły gospodarstwa domowego oraz przedmioty codziennego użytku. Uczniom bardzo się podobało w muzeum. Z zainteresowaniem oglądali wszystkie eksponaty. Jednak największy entuzjazm wzbudziły zabytkowe pojazdy, za których kierownicami mogli usiąść i z pomocą wyobraźni przenieść się do czasów ich świetności.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.