Pomorskiego w Samochodówce.
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Koszykarze Samochodówki w Mistrzostwach Miasta Włocławka zajęli III miejsce, uprawniające do udziału w Mistrzostwach Województwa.

W ćwierćfinałach wojewódzkich, drużyna Samochodówki wzmocniona przez wcześniej zawieszonego zawodnika pokonała utytułowaną drużynę z LMK i awansowała do półfinałów. W półfinałach doszło do sensacji, nasza drużyna pokonała Mistrza Włocławka ZSEl i awansowała do turnieju finałowego.

Finały zostaną rozegrane 20.04.2018 r. w Zespole Szkół Samochodowych we Włocławku, oprócz gospodarzy wezmą w nim udział drużyny z Torunia, Bydgoszczy i Inowrocławia. Zespół Szkół Samochodowych będzie pierwszy raz w historii organizatorem Finałów Mistrzostw Województwa SZS i to dwukrotnie w jednym tygodniu, ponieważ 17.04.2018r. jesteśmy gospodarzami Finału Mistrzostw Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Skład drużyny ZSS: Michał Kłódkowski 4TSE, Bartosz Mendel 4TSE, Kacper Warda 4TSE, Patryk Grzywacz 4TSE, Dominik Gołaszewski 4TSD, Kamil Kuczkowski 3TSD, Cezary Ochmański 3TSA, Igor Kwiatkowski 3TSA, Kamil Warszawski 2TSD, Igor Gadziomski 2TSD, Igor Sobczyk 1TSD i Miłosz Szmyt 1TSD.

Opiekunowie: Jerzy Mikołajewski, Beata Matusiak.

Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.