Spotkanie
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

4 kwietnia 2018 r. młodzież z klas II LOA i II LOB wzięła udział w spotkaniu pt. "Śladami historii", które odbyło się w Browarze B.

Organizatorem spotkania była Młodzieżowa Rada Miasta, w której zasiadają nasze uczennice: Julia Katolik z II LOB i Aleksandra Stawska z II LOA. Bohaterką spotkania była pani Krystyna Majczyńska, członkini Szarych Szeregów, uczestniczka Powstania Warszawskiego, więźniarka obozu Ravensbruck. Pani Krystyna mimo sędziwego wieku- 92 lata, przez ponad 1,5 godziny opowiadała o swoim dzieciństwie, które przerwała II wojna światowa, o tajnych kompletach, o udziale w Powstaniu Warszawskim jako sanitariuszka, a także o warunkach w obozie koncentracyjnym do którego trafiła razem ze swoją mamą.

Organizatorem przedsięwzięcia była p. Bożena Piętowska.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.