Sprawni jak żołnierze - 2015
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniach 9-12 czerwca 2015 r. w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie odbył się Finał Ogólnopolski Zawodów Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze" - 2015.

Finał rywalizacji trwał dwa dni. O zwycięstwie zadecydowała suma punktów zdobytych przez drużyny w pięciu konkurencjach: teście sprawnościowym, pierwszej pomocy przedmedycznej, rzucie granatem, strzelaniu i biegu na orientację. W zawodach wzięły udział zespoły dziewcząt i chłopców - zwycięzcy eliminacji wojewódzkich.

Reprezentacja Zespołu Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku w składzie: Michał Kosior III TSD, Artur Cygański III TSA i Radosław Rosiński I TSC zajęła II Miejsce. Michał Kosior zajął II miejsce indywidualnie w strzelaniu, a Radosław Rosiński II miejsce w torze sprawnościowym.

Opiekunami zespołu byli Józef Krysztoforski i Jerzy Mikołajewski.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.