Finał III Szkolnego Konkursu Poetyckiego.
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Dnia 23 kwietnia 2012r. , w czytelni szkolnej, odbył się uroczysty finał III Szkolnego Konkursu Poetyckiego, zorganizowanego przez opiekuna kola literackiego "Ukryte talenty" p. Małgorzatę Brzezińską.

Konkurs odbywał się pod hasłem "Poezja to iść własną drogą". Gościem spotkania i jednocześnie przewodniczącym jury była p. Małgorzata Pietrzak, która wraz z p. wicedyrektor Katarzyną Dąbrowską i opiekunem koła literackiego p. Małgorzatą Brzezińską, wręczyła nagrody.

Oto laureaci trzeciej edycji tegoż konkursu:

I miejsce - Gracjan Czerwiński - klasa IV TsA
II miejsce - Marek Murzanowski - klasa II Dz
III miejsce - Paula Gierba - klasa II LpD  
oraz Sebastian Wojtczak z klasy II TsD

Wyróżnienia otrzymali:

Igor Byzdra - klasa II TsD
Patrycja Durmowicz - klasa III LpA
Danuta Gołębiewska  - klasa III LpA
Monika Matczak - klasa III LpC
Dawid Pogorzały - klasa I TsB

Opiekun Szkolnego Koła Literackiego "Ukryte talenty", pani Małgorzata Brzezińska, dziękuje p. Małgorzacie Pietrzak za wytrwałość i życzliwość poety od dwóch lat obserwującego zmagania konkursowe, dyrekcji szkoły za wspieranie młodzieży Samochodówki w rozwijaniu talentów literackich,  nauczycielom - polonistom zaangażowanym w przeprowadzenie konkursu oraz nauczycielom - bibliotekarzom  za pomoc w organizacji tegoż finału. Serdeczne podziękowania składa również p. Grzegorzowi Augustynowiczowi za oprawę muzyczną uroczystego spotkania.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy nad tworzeniem własnych utworów.

Zapraszamy na stronę Szkolnego Koła Literackiego "Ukryte talenty" >>Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.