VIII Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości.
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Zespół Szkół Samochodowych już po raz ósmy uczestniczył w Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości. Przedsięwzięcie organizowane jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Umożliwia młodym ludziom zweryfikowanie wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, zapoznanie się w praktyce z jego specyfiką oraz pozyskanie informacji o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do jego wykonywania. Samochodówka pobiła rekord. W VIII edycji ODP brało udział 327 uczniów, co stanowi około 32% społeczności szkolnej. Uczennice i uczniowie odwiedzili 29 firm z Włocławka i okolic, gdzie zapoznawali się z tajnikami różnych zawodów.

Uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych wraz z koordynatorem składają serdeczne podziękowania wszystkim firmom uczestniczącym w VIII edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości za umożliwienie weryfikacji teorii z praktyką poprzez jednodniowe, kilkugodzinne praktyki na poszczególnych stanowiskach pracy.

Szkolny koordynator
VIII Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości
Jadwiga WaleczkoAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.