Światowy dzień bez papierosa
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W każdy trzeci czwartek listopada obchodzony jest  Światowy Dzień Rzucania Palenia - akcja organizowana przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Włocławku.
Nasza szkoła aktywnie włączyła się do tej akcji.  Jej tegoroczne hasło to: "Strefa bezdymna- papieros tu nie pasuje". Samochodówka już 16 listopada rozpoczęła kampanię Rzucania Palenia, w ramach której ogłoszono wewnątrzszkolny konkurs na hasło i plakat o tematyce antynikotynowej. Dziś 19 listopada podsumowanie kampanii. Zostaną nagrodzone prace w związku z konkursem organizowanym przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną oraz  ogłoszone wyniki konkursu wewnątrzszkolnego. Ciekawą propozycją będzie wystawa prac, ulotek i wykład specjalisty w dziedzinie promocji zdrowia mgr Mirosławy Grabowskiej. 

Dodatkowo szkolny Ruch Czystych Serc przeprowadzi akcję charytatywną na rzecz chorej Dominiki pod hasłem: Zamiast palić papierosy pomóż potrzebującym.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.