Imieniny Patrona
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 28 października świętowaliśmy Imieniny Patrona Szkoły Tadeusza Kościuszki. Uroczystości rozpoczęły się od uroczystego apelu w holu głównym. Przypomniana została sylwetka wielkiego Polaka zasłużonego w kraju i za granicą. Społeczność szkolna wysłuchała także koncertu okolicznościowego orkiestry dętej.

W tradycję święta wpisał się organizowany po raz kolejny Konkurs Wiedzy o Patronie odbywający się w czytelni szkolnej.
Największą wiedzą popisał się Bartłomiej Raus z klasy I TSC, zajmując pierwsze miejsce. Kolejne, drugie i trzecie zajęli: Marcin Marchlewski z klasy I TSE oraz Adam Guss z klasy I TSF.

Równie ciekawą propozycją był Turniej Wiedzy Motoryzacyjnej odbywający się w świetlicy szkolnej. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. Spośród pięciu dwuosobowych drużyn najlepsza okazała się reprezentacja klasy IV TSB: Tomasz Kalociński i Krzysztof Krysztopolski. Kolejne miejsca zajęli: Piotr Furmański i Dawid Piwiński z klasy IV TSA oraz Krzysztof Pawłowski i Szymon Majchrzak z klasy 4TSC.

Nie lada atrakcją owego dnia był Turniej sportowy o Puchar Patrona Zespołu Szkół Samochodowych z udziałem drużyn naszej szkoły, Liceum Ziemi Kujawskiej i Zespołu Szkół Elektrycznych.

Miłym zaskoczeniem dla uczniów naszej szkoły było ogłoszenie dnia Imienin dniem wolnym od jedynek, klasówek i odpowiedzi. Dlatego też świętowaliśmy na całego, czego odzwierciedleniem są galerie poszczególnych imprez. Zapraszamy do oglądania...

Konkurs Wiedzy o Patronie
Turniej sportowy o Puchar Patrona
Turniej Wiedzy Motoryzacyjnej


Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.