Dzień Patrona Szkoły
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

28 października 2019 r. Samochodówka obchodziła Dzień Patrona Szkoły.

Jak co roku klasy pierwsze wzięły udział w Konkursie Wiedzy o Patronie Szkoły. W ten sposób uczniowie zdobywają wiedzę o T. Kościuszce jako wybitnej postaci, cenionej przez rodaków i wybitnych mężów stanu z całego świata.

W tym roku po raz pierwszy odbył się koncert muzyki na żywo wraz z karaoke pt. "Kościuszko muzycznie". Przedsięwzięcie było zaproszeniem do rozpoczęcia przygody z muzyką w prężnie działających w szkole zespołach - muzycznym i orkiestrze dętej.

Od ponad dziesięciu lat drużyny z klas maturalnych biorą udział w Konkursie Motoryzacyjnym. Cieszy się on dużym zainteresowaniem, między innymi ze względu na różnorodność rozgrywanych konkurencji.

Inna forma obchodów święta szkoły to rozgrywki sportowe. W tym roku rozegrany został mecz koszykówki: Absolwenci Samochodówki kontra Reprezentacja Samochodówki.

Organizatorzy: A. Kaniewska - Kwiatkowska, D. Borowski, M. Jaworski, M. Koprowski, M. Matuszewski, A. Augustynowicz, A. Augustynowicz, M. Woźniak, B. Matusiak.Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.