Walentynki w ZSS
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

Walentynki to coroczne święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. Walentynki to święto wszystkich zakochanych, zarówno tych którzy są zakochani, jak i tych, którzy są nieśmiali i obawiają się wyznać swoje uczucie ..

W Zespole Szkół Samochodowych "Walentynki" były doskonałą okazją do odkrywania uczniowskich talentów oraz do rozbudzenia ich kreatywności. W obchody tego święta włączyła się cała społeczność szkolna. Czerwony kolor królował nie tylko na ubraniach uczniów, ale i nauczycieli. Miłosna muzyka wypełniała korytarze podczas przerw.

W bibliotece szkolnej można było wziąć udział w "walentynkowej randce z książką", poznać historię powstania "Walentynek" oraz najpiękniejsze wiesze o tematyce miłosnej znanych poetów i twórców regionu, odkryć sentencje miłosne ukryte pod kodami QR oraz wziąć udział w atrakcyjnych zabawach przygotowanych na ten dzień. Reprezentanci klas pierwszych uczestniczyli w konkursie na opowiadanie "Miłość z literką w tle", który dostarczył wiele śmiechu i zabawnych skojarzeń, zaś dla całej społeczności szkolnej przygotowany zostały konkurs na "Walentynkowy wiersz miłosny" oraz "Kartkę walentynkową".

Organizatorzy: W. Klepacz, O. UbeckaAutorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.