Rozgrywki unihokeja chłopców o Mistrzostwo Miasta
Oglądaj nasze filmy
na kanele youtube.

YOU TUBE

W dniu 28 listopada na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się rozgrywki unihokeja chłopców o Mistrzostwo Miasta. Była to historyczna impreza, ponieważ ta dyscyplina po raz pierwszy rozgrywana była na szczeblu szkół średnich. W rozgrywkach uczestniczyły cztery drużyny: Zespołu Szkół Budowlanych, Liceum Marii Konopnickiej, Zespołu Szkół Elektrycznych oraz Samochodówki. Mecze rozgrywane były w systemie "każdy z każdym", czas gry wynosił 3 x 5 minut. Rywalizacja była bardzo wyrównana, gdyż po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że do wyłonienia Mistrza Włocławka konieczne jest rozegranie dogrywki między ekipami z "Samochodówki" i "Elektryka". Zawodnicy z naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i po twardym spotkaniu, wygrali 3 : 1 zapewniając sobie tytuł Mistrza Miasta Włocławka na rok 2018/2019.

Skład mistrzowskiej drużyny (kolejność alfabetyczna): Danielewicz Andrzej 4 Tsb
Dąbrowski Krystian 1 Az
Jankowski Patryk 1 Az
Jędrzejewski Wiktor 2 Tsb
Hejmanowski Jakub 1 Az
Kępiński Radosław 2 Cz
Kubiak Kacper 2 Tsb
Kramarski Patryk 2 Az
Lewandowski Szymon 2 Tsd
Sadziński Piotr 2 Cz
Sierakowski Jakub 3 Tsd
Synowski Mikołaj 2 Tsd
Śmietański Kacper 1 Tsd
Rempalski Kacper 1 Tsd
Wieczorkowski Krzysztof 4 Tsb

Opiekunem drużyny jest Maciej Borowski

W poniedziałek 3 grudnia odbędą się w Toruniu finały wojewódzkie, na które nasza drużyna została zgłoszona. Jedziemy walczyć i po naukę. Prosimy o wirtualne "trzymanie kciuków"


Autorami witryny ZSS są: Robert Feter, Katarzyna Rzepecka - Paluch
Dziękujemy Dyrekcji oraz koleżankom i kolegom za przekazywane materiały.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjęcia na stronie www.zss.q4.pl są własnością osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody właścicieli jest niedozwolone.