Turniej Klasowy w koszykówce.
Ogl±daj nasze filmy
na kanele youtube.

youtube.com

W dniu 28 maja 2010 odbył się Turniej Klasowy w koszykówce. Każda klasa mogła zgłosić zespół składający się z 4 do 7 zawodników. Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn oraz poza konkursem jedenasta złożona z nauczycieli szkoły.

W pierwszym etapie rozgrywek drużyny zostały rozlosowane do trzech grup, w których zagrali systemem każdy z każdym. Mecze odbywały się na jeden kosz, po cztery osoby na boisku, według przepisów koszykówki ulicznej zwanej streetballem.

Drugi etap turnieju został rozegrany systemem pucharowym według tych samych przepisów co etap pierwszy. W ćwierćfinale drużyny, które przegrały odpadały z turnieju. Klasy, które wygrały mecze ćwierćfinałowe, awansowały do półfinału. W półfinale spotkały się cztery najlepsze drużyny Turnieju Klasowego, które później grały finały o trzecie i pierwsze miejsce.

Najlepszą w Turnieju okazała się drużyna klas 2 LPC i 2 LPD, drugie miejsce zajęła klasa 2 TSB i trzecie drużyna klasy 1 TSD.

Autorami witryny ZSS s±: Robert Feter, Zbigniew Wasielak, Monika Lamka - Czerwiñska
Dziêkujemy Dyrekcji oraz kole¿ankom i kolegom za przekazywane materia³y.
UWAGA!!! Zamieszczone zdjêcia na stronie www.zss.q4.pl s± w³asno¶ci± osób na nich przedstawionych. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody w³a¶cicieli jest niedozwolone.